Süt ve Peynir Makinaları

        

NASIL ÇALIŞIRIZ ?

 

 

Yatırımcının belirlediği hedef kapasite ve imalat gamı doğrultsunda makina parkının ve adetlerinin seçimi.

Belirlenen makina paktı ve tesisat ile ilgili kantitatif verilerin değerlendirilerek yatırımın rakamsal olarak ifade edilmesi ve ödeme planı için altarnatif çözümlerin üretilmesi.

Belirlenen makina parkının mevcut binadan projeye uygun olarak yerleşim planının oluşturulması veya yeniden yapılandırılması.

Hedeflenen zamanda üretime geçilebilmesi için ödeme koşullarının tespit edilerek siparişlerin düzenlenmesi ve teyit edilmesi.

Malın üretim aşamasının kontrolü ile zamanlama konusundaki problemlerin giderilerek sevkiyat ve gümrüklemede yaşanacak gecikmelerin bertaraf edilmesi.

Projelendirme aşamasından sonra makina parkının montaj aşamasına kadar geçen zamanda, çizilen projeye göre gerekli tesisatın hazır hale getirilmesi.

Makinaların, konusunda uzman teknik ekip ile projeye uygun ve üstün kaliteli ekipmanlarla montajı, mühendisler tarafından yapılacak kontrol sonrası işletmeye alınması.

Makine parkının işler vaziyette teslimini mütakip, belirli zamanlarda genel kontrol ve bakımlarının teknisyenler tarafından yapılması. Gerekli durumlarda işletmenin çağrısı ile sürekli servis ve yedek parça desteği.

Merhaba. WhatsApp Yardım Hattımıza Hoşgeldiniz. Nasıl yardımcı olabiliriz?
Size nasıl yardımcı olabilirim?